Екс-гей розповів у Луцьку, як через численні насилля став гомосексуалістом і як йому вдалося змінити своє життя
Унікальний чоловік, який у своєму житті пережив «камінг аут», а також «камінг бек» з належності до ЛГБТ-спільноти розповів про історію свого життя.
Зустріч відбулася сьогодні, 21 червня, в приміщенні антикафе «Innerspace».
Організатор Сергій Шараєвський зазначив, що останнім часом в Україні ця тема стає дискусійною, адже є праворадикали, які є противниками ЛГБТ та ті, хто виступає за легалізацію їх. За словами Шараєвського мета цієї зустрічі показати третю позицію, виключно християнську, адже церква дотична так чи інакше до цієї теми. Сергій Шараєвський переконаний, що гомосексуалізм – це набута проблема, а не вроджена та наголосив, що особисто для себе він не отримав ніде доказів, що це вроджена проблема, крім стверджень, що це так і є.
Сергій Шараєвський виділяє чотири рівні гомосексуалізм:
разовий – людина, просто, має практику разово чи декілька раз, наприклад, у тюрмах практикується тощо, але це не впливає на саму людину, людина робить таку дію під впливом алкоголю, наркотиками тощо;
гомосексуалізм без зміни сексуальної орієнтації, коли людина знаходиться у певному пошуку своєї ідентичності під впливом певних обставин, людина втрачає певні орієнтири в житті, дуже часто це внаслідок пережитого насилля в дитинстві, неправильна роль батька, матері або ж люди, які знаходяться у стані пошуку, коли людину намагаються переконати, що це є норма те, що вона робить;
третій рівень гомосексуалізму, як спосіб життя – людина переконала себе, що вона така є, такою народилася і такою має бути, людина відносить себе до гомосексуалістів, в основному це відбувається тихо і ніхто про це не знає;
четвертий рівень – це, на думку Шараєвського, гомосексуалісти-пропагандисти, які, крім того, що ведуть самі такий спосіб життя, то намагаються його популяризувати.
Шараєвський наголосив, що саме на цьому четвертому рівні іде найбільше протистояння в Україні, коли один політичний табір воює проти іншого політичного табору, і на цьому фоні голос християн або не чути, або його намагаються використати. Він зазначив, що на цій зустрічі намагаються показати позицію, яка є поміж двома крайнощами – це позицію християнського прийняття і того, що від будь-якої залежності можна позбавитися.
Організаторка Альона Юхимчук розповіла, що гість, який приїхав із США розповісти про цю проблему, уже вдруге в Україні, вперше він побував у 2014 році.
Унікальний чоловік, який у своєму житті пережив «камінг аут», а також «камінг бек» з належності до ЛГБТ-спільноти Уінн Томпсон розповів, що його вразила минуло тижня велика кількість людей, які підходили спілкуватися, розповідали про свої проблеми, про які раніше не говорили, хоча страждали через тему сексуального насильства, сексуальної залежності. І люди розповідали йому, що ніколи не чули, щоб про ці проблеми говорили раніше.
Уінн Томпсон розповів про історію свого життя. Він зазначив, що пережив свою особисту зустріч із Ісусом Христом. За словами Уінна, він перейшов величезну кількість психологічної терапії і воно нічого не дало йому, поки не попросив допомоги у Бога.