БИТВА ЗА РОДИННЕ ГНІЗДО

БИТВА ЗА РОДИННЕ ГНІЗДО

Як би ви поставились до того, щоб на уроках у школі вчитель вчив вашого сина одягати презерватив? Як би сприйняли те, що 15-річна донька заявила, що почувається не дівчиною, а хлопцем, і буде одягатися й вести себе відповідно — мовляв, це її законне право? Чи можете уявити, що ваша дитина, позбавлена за якусь провину комп’ютера на тиждень, поскаржиться на вас правоохоронцям, і покарані будете
ви — за порушення прав дитини?
Схоже на абсурд? На жаль, це вже сьогодення Європи, яке потихеньку, в привабливому пакунку євроінтеграції, проникає в Україну. Ювенальна юстиція і гендерна політика — це ті нововведення, які турбують нині українських батьків навіть більше, ніж матеріальні негаразди, адже торкаються святая святих — сім’ї.
Батьківський форум «Відродження традиційних сімейних цінностей», що проходив у Кам’янці 5-7 лютого, не на жарт схвилював громадськість нашого міста. Щоправда, в певний момент «хвилі» понесли учасників засідань у протилежних напрямках, спричинивши навіть невелику бурю. Словом, лекції співголови ГО «Батьківський комітет України» Олега ІГНАТЬЄВА на тему «Європейська інтеграція і суспільна моральність», які він три дні читав кам’янецьким батькам, освітянам, соціальним працівникам, правоохоронцям і представникам міської влади, так би мовити, «не залишили байдужим нікого».

ХТО БАЖАЄ СЕКСУ В ШКОЛІ

Олег Сергійович розкритикував шкільні програми, затверджені Міносвіти і науки, які стосуються статевого виховання дітей, а також профілактики наркоманії, ВІЛ, СНІДу і захворювань, що передаються статевим шляхом. Опираючись на україн­ське законодавство і Конвенцію ООН про права дитини, Олег Ігнатьєв закликав батьків у письмовому вигляді відмовлятися від участі своїх дітей у цих уроках як таких, що «наносять непоправну шкоду їх психічному і моральному розвитку і в більшості випадків підпадають під дію ст.156 Кримінального кодексу України («Розбещення неповнолітніх»)». Він наголосив, що статеве виховання має відбуватися виключно в колі сім’ї.
Натомість кам’янецькі освітяни були обурені звинуваченнями школи в пропаганді розпусти й сексуальних збочень. Один із членів Духовної ради навіть повідомив, що в одній із кам’янецьких шкіл діти за завданням вчителя писали твір на тему «Моє ставлення до одностатевих стосунків», не уточнивши, правда, звідки ця інформація. І присутніх на форумі вчителів, і начальника управління освіти і науки Світлану Старченко просто шокував цей відвертий наклеп.
­ Нашим дітям загрожує багато небезпек, у тому числі й такі страшні, як наркоманія і ВІЛ/СНІД, і наш обов’язок ­ попередити їх про ці небезпеки, щоб уберегти, ­ коментує Світлана Володимирівна. ­ Ми керуємось спеціально розробленими міністерськими програмами, і в жодному разі не вкладаємо в голови нашим дітям чогось поганого. Навпаки ­ спрямовуємо їх на здоровий спосіб життя, на утримання від шкідливих звичок і ранніх статевих стосунків.

ДВІЧІ ПО ДВА – ВЖЕ НЕ ЧОТИРИ

Велика проблема Європи, переконаний Олег Сергійович, в тому, що там правові норми домінують над моральними, через що розмиваються поняття добра й зла. Як приклад, наводить основну тезу гендерної політики: недопущення дискримінації за ознакою статі. Спершу йшлося про чоловіків і жінок. Однак тепер виокремлено ще й інші гендери: гомосексуалісти, лесбіянки, бісексуали, транссексуали, і вони, згідно з європейським законодавством, мають ті ж самі права: на одруження, усиновлення дітей тощо. У Європі дійшло до такого абсурду, як заборона «гендерно некоректних» слів, як «мама» і «тато» (вживається термін «один з батьків»), витравлюються звертання, що вказують на стать (пан і пані). Батьківський комітет України всерйоз занепокоєний і тим, що в нашій країні можуть бути узаконені одностатеві шлюби.
­ Стрімке розростання української ЛГБТ­спільноти (понад
70 активних організацій, що обстоюють права секс­меншин) дає
вагомі підстави боятися за наші сім’ї і за наших дітей, ­ зазначає Олег Ігнатьєв.

АРАБИ НА ЄВРОПУ — БЕЗ МЕЧА

Ще бурхливіше обговорення виникло, коли зайшла мова про ювенальну юстицію, яка впроваджується задля захисту прав дітей. Ідея начебто гарна, адже чимало дітей потерпають через власних батьків, однак у схибленій на захисті прав Європі «ювеналка» перетворилась на справжній жах: батьки позбавлені права виховувати власних дітей, адже будь-який примус (наприклад, помити посуд) чи заборона (наприклад, сидіти цілу ніч в Інтернеті), а тим паче покарання сприймаються як злочин проти дитини, за який позбавляють батьківських прав без суду і слідства.
Тисячі дітей безпідставно вилучаються із сімей. Причиною вилучення може стати, на розсуд соціальних працівників, недостатня площа квартири, недостатня матеріальна забезпеченість (в Україні дітей би довелося відбирати у кожній другій сім’ї!) і навіть багатодітність, адже «кожна наступна дитина погіршує якість життя попередньої (!)».
Наслідком гендерної політики і ювенальної юстиції Батьківський комітет вважає стрімке зниження народжуваності в Європі, внаслідок чого чисельність населення поповнюється за рахунок іммігрантів, переважно з арабського світу, котрі ігнорують європейські закони і народжують багато дітей. За статистичними прогнозами, вже років за 15-20
50% населення Європи становитимуть араби.

«ЮВЕНАЛКА» — МАЧУХА УКРАЇНСЬКІЙ СІМ’Ї

В Україні Олег Ігнатьєв першопрохідниками «ювеналки» називає соціальних працівників, котрі сьогодні начебто обходять усі сім’ї, де є діти, і збирають про них інформацію: дізнаються про проблеми, умови проживання, доходи тощо, на основі чого можуть бути висунуті претензії до сім’ї. Випущені Батьківським комітетом листівки закликають не впускати соціальних працівників до оселі й не надавати їм жодної інформації про себе та своїх дітей.
Цих звинувачень уже не стерпіли присутні на форумі соціальні працівники і директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Юлія Побережна. Вона заявила, що соціальні працівники щодня працюють, виявляючи проблеми у сім’ях, не для того, аби забрати дітей, а щоб надати допомогу: комусь психологічну, комусь правову, а комусь і матеріальну. Називаючи цих людей «соцполіцаями» і налаштовуючи проти них людей, Батьківський комітет добивається того, що сім’ї й особливо діти не отримають тієї допомоги, якої насправді потребують.
Втім підстави для надмірної перестороги є: в кількох областях України вже був запущений ювенальний експеримент, і дві молоді мами, у котрих відібрали дітей (в однієї — двох, в іншої — трьох), покінчили життя самогубством. А знаючи свавілля наших чиновників, ми чудово розуміємо: щойно згори піде команда «Фас!», ми не зможемо захистити своїх сімей, а так званий «захист прав дитини» стане, з одного боку, потужним інструментом для маніпуляцій нами, а з іншого — золотою жилою для корупціонерів і для «торгівців людьми».
Ювенальна юстиція, якщо розібратись, зовсім не захищає прав дитини. Навпаки, реальні серйозні проблеми, що стосуються дітей: зубожіння батьків, нестача дитячих садків, відсутність гуртків і спортсекцій, платна освіта, дитячий алкоголізм і наркоманія, погана якість продуктів для дітей тощо — усе це ігнорується, зате найголовнішою проблемою проголошується «проблема насильства в сім’ї». «Захищаючи» права дитини, система позбавляє її головного права — права на сім’ю і любов рідних.
— В Україні ведеться духовна війна, і лінія фронту проходить через душу людини! — резюмував Олег Ігнатьєв.
Львівська міська рада вже звернулася до Президента України з протестом проти введення нового КПК, аргументуючи: «За допомогою юридичних нововведень, прописаних у КПК, уповноважені виконавчі структури здійснюватимуть юридичний вплив на вольову поведінку сімей, а створення ювенальних судів і служб пробації суттєво обмежить права на особисте виховання та захист дітей. Створення поруч з правоохоронними органами додаткових структурних під¬роз¬ділів, які матимуть більше повноважень, призведе до неконтрольованого впливу на приватне сімейне життя і обмежить права батьків».
Після доволі емоційного обговорення озвученої їнформації голова Громадської ради Алла Буданцева підсумувала, що нині всіма цими нововведеннями закладаються цеглини руйнації нашого народу, тож ми всі разом маємо цьому активно опиратися.

Автор:  Наталія ЯРОВА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *