Не дозволяйте проводити ювенальне анкетування у школах

Вчора презентувалися результати незаконного анкетування у школах: результати: права порушуються у кожної другої дитини. Відповідно до того можна передбачити, що під контроль ЮЮ буде поставлена кожна друга сімя.
Отож:
29 травня ювенальні ідеологи представили результати опитування в рамках проекту <<Права дітей в Україні: реалії та виклики після 20 років незалежності>>. Діти критичніше за дорослих оцінили мікроклімат у сім ї (брак спілкування, використання ненормативної лексики, покарання, насильство). У середньому батьки спілкуються з дітьми близько години на день. Також ювенальщики радіють, що серед дітей зростає рівень обізнаності про права дитини. Джерелами такої інформації є навчальні заклади, батьки, ЗМІ.

Дослідження виконував ГО <<Український інститут соціальних досліджень
імені О.Яременка>> на замовлення Уповноваженого Президента України з
прав дитини. Технічну підтримку проекту надавали Дитячий фонд ООН
(ЮНІСЕФ) та Фонд Ріната Ахметова Розвиток України .

<<Це дослідження на замовленняюю Ми застосовували технологію опитування у навчальних приміщеннях, самостійне заповнення анкети з використанням індивідуального конверту. У класах були присутні наші інтерв юери, а вчителі покидали приміщення.

В анкетах 53 % дітей заявили, що знають про існування посади Уповноваженого Президента України з прав дитини. Однак лише 14% повідомили, що знають, хто обіймає цю посаду. 36% опитаних поділилися своїм баченням посади дитячого омбудсмена.

Ольга Балакірєва порадила, щоб навчальні заклади поінформували сім ї про дані дослідження, провели консультації на цю тему.

Близько 30% опитаних дітей не вважають, що їхні права порушуються,
коли їх б ють, – озвучив цифри Юрій Павленко.

<<Цікаво ще, що діти по-різному оцінювали порушення прав дітей і порушення прав стосовно себе. Коли йшлося про дотримання прав дітей взагалі, то кожна друга дитина зазначила про порушення таких прав. Коли ж дитина говорила про себе, то ці показники були дещо нижчі>>, – зауважив Юрій Павленко.

Підсумкові матеріали дослідження і висновки будуть презентовані у
звіті Уповноваженого Президента України з прав дитини.

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1835697

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *