Президенту Зеленському розповіли про гей-парад на крові
Біля Адміністрації Президента України відзначили річницю побиття громадян України, які торік у мирний спосіб протестували проти так званого гей-параду. У вівторок кілька сотень людей прийшли до офісу Володимира Зеленського, щоб поінформувати про минулорічні події, вимагати покарати винних та не допустити повторення гей-параду на крові цього року.
Учасники мітингу тримали у руках фото побитих і травмованих хлопців і дівчат, зверталися до органів влади і до представників поліції. Виступили лідери громадських організацій і суспільних рухів. Також свої особисті історії розповіли дві дівчини, яких побила поліція через їхню участь в акції протесту проти «гей-параду».
До мітингувальників вийшов представник Адміністрації Президента. Йому був переданий лист для Володимира Зеленського, у якому зазначено: «Побиття мирних просімейних активістів у 2018 році є не лише актом свавілля, але є загрозою для демократії і прав людини в Україні. Слід подивитися правді в очі і констатувати: ЛГБТ-рух – загроза демократії, правам людей і національній безпеці».
![image](http://love-contra.org/images/uploads/bloodypride_protest_4_thumb.jpg)
Нагадаємо, 17 червня 2018 року вперше в історії України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, спрямована на захист сімейних та християнських цінностей. Щоб висловити мирний протест проти так званого «гей-параду», кілька сотень мирних громадян напередодні зібралися на вулиці Володимирській у Києві біля пам’ятника Грушевському. Близько 4-ої години ранку почали прибувати чисельні автомашини з особовим складом – поліція, національна гвардія і навіть солдати строкової служби.
![image](http://love-contra.org/images/uploads/bloodypride_protest_6_thumb.jpg)
Силові підрозділі МВС оточили чоловіків і жінок різного віку, які просто мирно стояли на вулиці Володимирській на захист сім’ї і дітей. Своїм кільцем з кількох тисяч бійців почали витискати всіх мітнингувальників з території гей-параду, били їх кийками, заливали сльозогінним газом. Понад 50 людей отримали травмування різних ступенів. Були розбиті голови у багатьох людей, в тому числі жінок, поламані кінцівки, нанесені опіки рогівкам очей. Була пролита кров українців, які вийшли мирно заявити свою позиції проти публічної пропаганди гомосексуалізму.
![image](http://love-contra.org/images/uploads/bloodypride_protest_7_thumb.jpg)
Учасники пікету біля АП наголошують, що українські громадяни були позбавлені своїх фундаментальних прав і свобод: право на охорону життя і здоров’я; право на мирні зібрання і вільне пересування; право на свободу слова; право на свободу віросповідання. «Ми вимагаємо від нової влади покарати винних у побитті мирних сімейних активістів 17 червня 2018 року, а також не допустити повторення гей-параду на крові цього року».
![image](http://love-contra.org/images/uploads/bloodypride_protest_9_thumb.jpg)
Цього року 22-23 червня на вулиці Володимирській у Києві проходитиме чергова мирна акція під назвою «Всеукраїнська варта на захист сімей і дітей».